2017 Ocak Kyu Sınavları

2017-1 Dönem Kyu sınavları yapıldı,

Başarılı olan tüm Aikidokaları tebrik ederiz.

 

Ocak 2017 Devam Tablosu

2017 Ocak Ayında tüm derslere gelen Sinan, Hakan ve Kaan Kaya'yı tebrik ederiz.

 

2016 Mayıs Devam Tablosu

Mayıs Ayı içinde türm derslere giren Kaan TİMOÇİN'i tebrik ederiz.

 

2016 Mart Devam Tablosu

2016 Mart Devam Tablosu.

Mart Ayında tüm derslere giren Kaan T., Kaan S., Kayıhan ve Utku'ya teşekkür ederiz.

 

2016-03 Kyu Sınavları

26-3-2016 tarihi itibarı ile yapılan Kyu Sınavlarında bir üst kuşağa çıkan Aikidoka ve derecesi aşağıdaki gibidir:

Sinan AYDINGÖZ 9. Kyu

Tebrik ederiz.

 

2016-02 Dönem Kyu Sınavları

27-2-2016 tarihi itibarı ile yapılan Kyu Sınavlarında bir üst kuşağa çıkan Aikidoka ve derecesi aşağıdaki gibidir:

Erim ARMUTLU 6. Kyu

Kaan SÜTÇİGİL 6. Kyu

Duru MEREY 9. Kyu

Utku TİBET 9. Kyu

Mert Alp ALTAY 9. Kyu

Tebrik ederiz.

 

Şubat 2016 Devam Listesi

Şubat 2016 Kolej-IN Dojo Devam Listesi Aşağıdaki Gibidir:

Tüm derslere katılan Kaan TİMOÇİN, Erim ARMUTLU, Kayı Han OĞUZ, Aslan TÜZÜNER, Ateş TÜZÜNER, Utku TİBET ve Mert Alp ALTAY'ı tebrik ederiz.

  SOYADI ADI 2016 ŞUBAT
1 TİMOÇİN Kaan 7
2 ARMUTLU Erim 7
3 OĞUZ Kayı Han 7
4 TÜZÜNER Aslan 7
5 TÜZÜNER Ateş 7
6 ALTAY Mert Alp 7
7 TİBET Utku 7
8 SÜTÇİGİL Kaan 6
9 AYDINGÖZ Sinan 6
10 AYDINGÖZ Hakan 5
11 MEREY Duru 4
12 MANYAS Nil 3
13 ARDA Doruk 2
14 BALCI Can 2
15 ERKAN Metehan 1
 

Ocak 2016 Devam Listesi

Ocak 2016 Kolej-IN Dojo Devam Listesi Aşağıdaki Gibidir:

Tüm derslere katılan Sinan AYDINGÖZ'ü tebrik ederiz.

  SOYADI ADI 2016 Ocak
1 AYDINGÖZ Sinan 10
2 TİMOÇİN Kaan 9
3 AYDINGÖZ Hakan 9
4 SÜTÇİGİL Kaan 7
5 ARMUTLU Erim 7
6 ALTAY Mert Alp 7
7 KURT Eren 7
8 GÜRSAN Arda 6
9 OĞUZ Kayı Han 6
10 MEREY Duru 6
11 TİBET Utku 6
12 ŞAKAR Çınar 5
13 TEZSEZEN Alya 5
14 YAZIRLI İrem 4
15 TÜZÜNER Aslan 3
16 TÜZÜNER Ateş 3
17 ERKAN Metehan 2
 

2015 Yılı Devam Listesi

2015 Aralık Ayında tüm derslere giren Kaan TİMOÇİN, Mert Alp ALTAY ve Hakan AYDINGÖZ'ü tebrik ederiz.

2015 Yılında en çok derse giren aikidoka Ege ÇETİNKAYA'yı ayrıca tebrik ederiz. 

Tüm Velilerimizin ve Çocuklarımızın yeni yılını kutlar, 2016 Yılının mutluluklarla dolu geçmesini dileriz.

  SOYADI ADI EKİM KASIM ARALIK 2015 Toplam
1 ÇETİNKAYA Ege 7 9 7 69
2 TİMOÇİN Kaan 4 9 8 64
3 ARMUTLU Erim 4 9 7 56
4 SÜTÇİGİL Kaan 6 6 5 48
5 ARDA Doruk 7 7 3 44
6 TÜZÜNER Aslan 2 6 4 34
7 TÜZÜNER Ateş 2 6 4 34
8 GÜRSAN Arda 5 9 7 33
9 OĞUZ Kayı Han 4 9 5 30
10 ALTAY Mert Alp 7 9 8 24
11 MEREY Duru 6 9 6 21
12 TİBET Utku 5 9 6 20
13 AYDINGÖZ Hakan 1 9 8 18
14 BALCI Can 2 7 7 17
15 KURT Eren 2 7 7 16
16 AYDINGÖZ Sinan 1 9 6 16
17 ŞAKAR Çınar   6 7 13
18 TEZSEZEN Alya   6 7 13
19 YAZIRLI İrem 5 3 5 13
20 ERKAN Metehan 1 5 2 8
 

Kasım Devam Listesi

Kasım 2015 Devam listesi aşağıdaki gibidir.

Tüm derslere katılan Ege, Kaan T., Erim, Arda, Kayı Han,Mert Alp, Duru, Utku, Sinan ve Hakan'ı tebrik ederiz.

Sıra Soyadı Adı Kasım Ders Sayısı
1 ÇETİNKAYA Ege 9
2 TİMOÇİN Kaan 9
3 ARMUTLU Erim 9
4 GÜRSAN Arda 9
5 OĞUZ Kayı Han 9
6 ALTAY Mert Alp 9
7 MEREY Duru 9
8 TİBET Utku 9
9 AYDINGÖZ Sinan 9
10 AYDINGÖZ Hakan 9
11 ARDA Doruk 7
12 BALCI Can 7
13 KURT Eren 7
14 SÜTÇİGİL Kaan 6
15 TÜZÜNER Aslan 6
16 TÜZÜNER Ateş 6
17 ŞAKAR Çınar 6
18 TEZSEZEN Alya 6
19 ERKAN Metehan 5
20 YAZIRLI İrem 3
21 KARAGÜLLE Burhan 1
22 KARAGÜLLE Berent 1
 

Dersimiz

Biz gittikçe büyüyen bir aileyiz.

 

Ekim 2015 Devam Listesi

Yeni döneme hızlı bir şekilde başladık. 11 yeni arkadaşımız aramıza katıldı. Derslerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Ekim 2015 Devam listesi aşağıdaki gibidir.

Ekim Ayında tüm derslere katılan Ege ÇETİNKAYA, Doruk ARDA ve Mert Alp ALTAY'ı tebrik ederiz.

Sıra SOYADI ADI Ekim Ders Sayısı
1 ÇETİNKAYA Ege 7
2 ARDA Doruk 7
3 ALTAY Mert Alp 7
4 SÜTÇİGİL Kaan 6
5 MEREY Duru 6
6 GÜRSAN Arda 5
7 YAZIRLI İrem 5
8 TİBET Utku 5
9 TİMOÇİN Kaan 4
10 ARMUTLU Erim 4
11 OĞUZ Kayı Han 4
12 KARAGÜLLE Burhan 4
13 KARAGÜLLE Berent 4
14 TÜZÜNER Aslan 2
15 TÜZÜNER Ateş 2
16 BAŞER Alper 2
17 BALCI Can 2
18 KURT Eren 2
19 KOÇAK Yaşar Ali 1
20 ERKAN Metehan 1
21 AYDINGÖZ Sinan 1
22 AYDINGÖZ Hakan 1
 

Haziran 2015 Devam Tablosu

2014-2015 Yılını 28.06.2015 Cumartesi günü yapılan son dersimizle bitirdik. 
 
2015-2016 Dönemimiz 5 Eylül 2015 Cumartesi günü yapacağımız ilk dersle başlayacaktır.
 
Yaz döneminde EndoKan ve Yaşamkent Dojolarımızda Çocuk Aikido Programları devam etmektedir.
 
Program aşağıdaki gibidir.
 
EndoKan Çocuk Aikido Her Salı ve Perşembe 18:30-19:30, 
Yaşamkent Çocuk Aikido Her Cumartesi ve Pazar 10:30-11:30
 
Bu derslere istediğiniz zaman katılabilirsiniz.
 
Yeni dönemde görüşmek dileğiyle,
İyi Tatiller.
 
Haziran Ayı Devam Tablosu Aşağıdadır.
 
Tüm derslere katılan Kayı Han OĞUZ ve Alper BAŞER'e teşekkür ederiz.
 
Sıra Soyadı Adı Haz.15
1 OĞUZ Kayı Han 8
2 BAŞER Alper 8
3 KAYMAZ Sarp 7
4 TİMOÇİN Kaan 6
5 GÜRSAN Arda 6
6 ÇETİNKAYA Ege 5
7 SÜTÇİGİL Kaan 3
8 ARDA Doruk 2
9 ARMUTLU Erim 1
10 KOÇAK Yaşar Ali 1
 

Mayıs 2015 Devam Tablosu

Soyadı Adı May.15 2015 Yılı Genel Toplam
ÇETİNKAYA Ege 9 41 150
TİMOÇİN Kaan 9 37 104
BAŞER Alper 8 10 10
ARMUTLU Erim 7 35 57
ARTUKOĞLU Batuhan 6 27 27
GÜRSAN Arda 6 15 15
KAYMAZ Sarp 6 33 134
SÜTÇİGİL Kaan 6 28 50
ARDA Doruk 4 25 25
OĞUZ Kayı Han 4 13 13
TÜZÜNER Aslan 3 22 44
TÜZÜNER Ateş 3 22 44
ATALAY Emine Zeynep 2 19 46
KOÇAK Yaşar Ali 2 21 48
MANYAS Nil 2 20 33
BALCI Can 1 1 1
YAŞAR Eren Han 1 19 21
GÜRLEYİK Ata Çınar 0 4 4
 

Mustafa AYGÜN Sensei Semineri ve EndoKan Dojomuzun 6. Yıl Kutlamaları

EndoKan Dojomuzun 6 yıl kutlaması bu 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü yapılacaktır.

Her yıl keyifli bir dersin ardından bu kutlamayı yapmaktayız.

Bu sene farklı olarak UAO kurucusu ve Baş Eğitmen Mustafa AYGÜN Hocamız ilk kez Ankara Dojolarının çocuk öğrencilerine seminer verecektir.

Tüm çocuklarımızın bu etkiliğe katılması önemlidir.

Bu program nedeniyle 9 Mayıs Cumartesi günü Kolej-In Dojo'da ders yapılmayacaktır.

Yayımlanan Program:

 "Mustafa AYGÜN Sensei ile Çocuk Koşukai ve Yetişkin Koşukai & Dan Sınavları Programı


Saat 14:30-15:30 Çocuk Koşukai

Saat 15:30-15:45 Fotoğraf Çekimi

Saat 16:00-18:00 Yetişkin Koşukai

Saat 18:10-19:30 2015-2 Dönem Dan Sınavları

Programa katılacak tüm çocuk aikidokaların saat 14:00'da EndoKan Dojo'da hazır bulunmaları gerekmektedir.

Tüm yetişkin aikidokaların saat 15:30'da toplu fotoğraf çekimi için hazır olmaları gerekmektedir.

Kayıt ve bilgi için EndoKan Dojomuzu veya Dojo-Ço'larınızı arayabilirsiniz."

 

2015 Nisan Ayı Devam Tablosu

2015 Nisan Ayı içinde tüm derslere giren Ege ÇETİNKAYA'yı tebrik eder, kendisine ve ailesine teşekkür ederiz.

Kolej-In Dojo Devam Tablosu
Soyadı Adı Nisan Ayı 2015 Yılı Genel Toplam
ÇETİNKAYA Ege 8 32 141
ARMUTLU Erim 7 28 50
GİRİFTİNOĞLU Efe 7 25 37
ARDA Doruk 7 21 21
KAYMAZ Sarp 6 27 128
TİMOÇİN Kaan 6 28 95
KOÇAK Yaşar Ali 6 19 46
TÜZÜNER Aslan 6 19 41
TÜZÜNER Ateş 6 19 41
SÜTÇİGİL Kaan 6 22 44
ARTUKOĞLU Batuhan 6 21 21
YAŞAR Eren Han 5 18 20
ATALAY Emine Zeynep 4 17 44
SOYLU Yekta Ekin 4 17 37
GÜRLEYİK Ata Çınar 4 4 4
MANYAS Nil 3 18 31
GÜLER Akça 3 10 21
BAŞER Alper 2 2 2
MANYAS Dağhan 1 18 31


 

2015 Mart Ayı Devam Tablosu

2015 Mart Ayında tüm derslere giren Ege ÇETİNKAYA ve Erenhan YAŞAR'ı tebrik ederiz.

Sıra No Adı  Soyadı Mart 2015 Ders Sayısı 2015 Ders Sayısı Toplam Ders Sayısı
1 Ege ÇETİNKAYA 9 24 133
2 Eren Han YAŞAR 9 13 15
3 Kaan TİMOÇİN 8 22 89
4 Kaan SÜTÇİGİL 7 16 38
5 Erim ARMUTLU 7 21 43
6 Batuhan ARTUKOĞLU 7 15 15
7 Sarp KAYMAZ 6 21 122
8 Emine Zeynep ATALAY 6 13 40
9 Yaşar Ali KOÇAK 6 13 40
10 Doruk ARDA 6 14 14
11 Mert İNTEPE 5 17 98
12 Aslan TÜZÜNER 5 13 35
13 Ateş TÜZÜNER 5 13 35
14 Efe GİRİFTİNOĞLU 5 18 30
15 Yekta Ekin SOYLU 4 13 33
16 Dağhan MANYAS 4 17 30
17 Mehmet Kaan ATALAY 3 9 38
18 Nil MANYAS 3 15 28
19 Akça GÜLER 3 7 18
20 Emre TEOMAN 1 7 17
21 Ömer YILMAZER   8 53
22 Mustafa ÇELİKTEN   1 14



 

2015/3 Dönem Kyu Sınavları

28-3-2015 tarihi itibarı ile yapılan Kyu Sınavlarında bir üst kuşağa çıkan Aikidoka ve derecesi aşağıdaki gibidir:

10. Kyu
Akça GÜLER


Kendisini tebrik ederiz.


 

2015/2 Dönem Kyu Sınavları

28-2-2015 tarihi itibarı ile yapılan Kyu Sınavlarında bir üst kuşağa çıkan Aikidoka ve derecesi aşağıdaki gibidir:

8. Kyu
Sarp KAYMAZ


Kendisini tebrik ederiz.

 

2015 Şubat Ayı Devam Tablosu

Tüm derslere katılan Erim ARMUTLU, Efe GİRİFTİNOĞLU ve Batuhan ARTUKOĞLU'na teşekkür ederiz.

Sıra  SOYADI ADI Şubat Ayı Ders Sayısı
1 ARMUTLU Erim 7
2 GİRİFTİNOĞLU Efe 7
3 ARTUKOĞLU Batuhan 7
4 ÇETİNKAYA Ege 6
5 KAYMAZ Sarp 6
6 TİMOÇİN Kaan 6
7 MANYAS Dağhan 6
8 İNTEPE Mert 5
9 MANYAS Nil 5
10 ARDA Doruk 5
11 SOYLU Yekta Ekin 4
12 YAŞAR Eren Han 4
13 ATALAY Emine Zeynep 3
14 ATALAY Mehmet Kaan 3
15 KOÇAK Yaşar Ali 3
16 YILMAZER Ömer 2
17 TÜZÜNER Aslan 2
18 TÜZÜNER Ateş 2
19 SÜTÇİGİL Kaan 2
20 TEOMAN Emre 2
21 GÜLER Akça 2
 
 
Kolej-In Dojo Taşpınar Mah.2800.Cadde No:5/B 06830 Gölbaşı-İncek/ANKARA Telefon: 444 0 958 - Tüm Hakları Saklıdır 2018©